Forum Istanbul Shopping Mall, Turkey proposed brand identity by the retail design agency CampbellRigg

Büyük yenilenme
Forum İstanbul alışveriş merkezi, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olup, alışveriş merkezi 5.000 kişiyi istihdam ederek, ulusal ve uluslararası toplam 280 markaya ev sahipliği yapmaktadır. Yılda 20 milyon ziyaretçisi bulunmaktadır. Bayrampaşa ilçesinde 495.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa edilen, Forum İstanbul kiralanan alanın 175.000 metrekaresini kapsamaktadır.

Forum İstanbul, sermayesi içinde kendi başına başarılı bir perakende ve eğlence yeri haline gelmiştir. Alışveriş merkezinde Tepe Home, Satürn, Teknosa, Bimex ,Boyner, YKM, C&A, M&S ve Zara gibi alaninda taninan markalar ve alisveris merkezinin otoparkinda 5500.00 arac icin mevcut park yeri bulunmaktadir.

Campbell Rigg tasarım ekibi, mimarlık ve iç tasarımda sınırları zorlayarak perakende tasarımında yeni proğramlarla kıyaslamalar ve büyük yenilikler yapmaya kararlıdır. Campbell Rigg tasarım ekibi 2015’in sonlarina doğru ve 2016’nın baslarında girişlerin yeniden düzenlenmesi, yiyecek içeçek alanında yeni entegre düzeni ile 2.400 kişilik oturma alanı, iki dış avlu, teras ve navigasyon sistemleri duzenlenmesi tasarımında bulunacaktır.

 

Visual of Forum Istanbul Shopping Mall Food Court Forum Istanbul Shopping Mall, Food Court design Forum Istanbul Shopping Mall, Food Court design

 

Multi shopping Malls in Turkey food court planning

 

Visual of Forum Istanbul Shopping Mall, Food Court design

 

Forum Istanbul Shopping Mall signage system

 

Forum Istanbul Shopping Mall staircase signage system Forum Istanbul Shopping Mall car park entrance and digital wall advertising Forum Istanbul Shopping Mall digital wall advertising

Photographs of the existing mall

Multi shopping Malls in Turkey. Visual of Forum Istanbul, Food Court design by CampbellRigg

Visuals of the proposed mall

to work with us
click here

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

CampbellRigg is hiring:

Business Development Executives
Account Executives
Senior Creative talent
Interior Designers and Branding Designers
Junior Creative talent

Please send message, curriculum vitae and portfolio

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call