Firehouse restaurant design by CampbellRigg

High tech hacienda
Amerika, Santa Fe’de Güneybatı mutfaklarına özgü unsurları içeren ve adeta ağzınızı sulandıracak şekilde tasarlanmış bulunan en iyi restoranlardan altısını ziyaret ettiğinizi hayal edin. Şimdide High tech hacienda ortamında olabildiğince çok unsurun sunulduğu bir restoranı hayal edin. Öyleyse siz şu anda Firehouse’dasınız.

Firehouse için neler yaptık…
Çözüm kapsamında modern güneybatı yiyeceklerine yönelik yeni bir dalga anlayışı doğrultusunda rustik iş temaların geleneksel ve çağdaş unsurlarla birleştirildiği innovatif bir karma anlayışı benimsenmiş olup böylece inanılmaz bir başarı elde edilmiştir.

Bizim çalışmamız kapsamında hissedar yatırım seviyeleri ve işletmenin Güneybatı mutfağına yönelik 60’a yakın restoranın propozisyonu dikkate alınarak; – Marka ortamı oluşturulmuştur. – Ön taraftaki hizmetlere yönelik olarak iç tasarım hizmetleri sağlanmıştır. – Son derece özel minik süs eşyaları kapsamında mobilya tasarımları geliştirilmiştir. – Son derece özel aydınlatma unsurları tasarlanmıştır. – Müzakerelere dayalı olarak planlama uygulaması gerçekleştirilmiştir. – Maliyet analizi doğrultusunda tasarımlar sağlanmıştır. – Proje yönetimi anlayışı benimsenmiştir.

Firehouse restaurant and bespoke staircase design by CampbellRigg

 

Firehouse restaurant bespoke interior design

 

Firehouse restaurant bespoke bar counter interior design Firehouse restaurant bespoke entrance doors and interior seating design Firehouse restaurant bespoke ceiling, lighting and interior seating design

to work with us
click here

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

CampbellRigg is hiring:

Business Development Executives
Account Executives
Senior Creative talent
Interior Designers and Branding Designers
Junior Creative talent

Please send message, curriculum vitae and portfolio

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call