The above advertisement was produced and supplied by Bacardi as asset collateral

Bombay Sapphire Collins POS material designed by CampbellRigg

Creating campaign POS material

Yaşlı Tom
Hanoi’den Heathrow’a kadar marka ekibimiz dünyanın çeşitli yerlerinde 18 ülkenin havaalanlarında Bombay Sapphire Collins’in sunulması ve dağıtımına ilişkin sorumluluk üstlendiler.

1878 yılına gelindiğinde Tom Collins New York kentinin bar odalarında ve başka yerlerde servis ediliyordu. Her yerde revaçta olan favori bir içki olarak tanınan hem Tom Collins cini ve viskisi hem de Tom Collins brendisi (konyağı) o tarihler itibariyle arzu edilen-beğenilen içkiler olarak düşünülmekteydi. 1891 yılına gelindiğinde şekerin yerine şeker şurubu konuldu ve Old Tom (Yaşlı Tom) 18. yüzyıl İngilteresinde popüler olarak, hafif bir şekilde tatlandırılmış olan bir cin şekline geldi.

Bombay Sapphire Collins brand identity

Bombay Sapphire Tom Collins için neler yaptık…
CampbellRigg havayolunda seyahat eden kişilerin muhtemelen gidiyorken durup Bombay Sapphire East hakkında bilgi edinmeleri ve Londra’nın Heathrow 4 terminalinde niçin bu içkinin emsalsiz bir ürün olduğunu kavramalarını sağlayacak olan son derece görünebilir bir nitelikte ve belirgin bir “sensör” ekran tasarladık. Bu temaya ilişkin yorumumuzun merkezi katta gerçekleştirilmesi son derece önemliydi. Duvara ve kolona monte edilen ünite ve satış ekranı noktası markaya ilişkin araç kitinin belirli kriterlerine uygunluğu ve markaya ilişkin temel unsurların vurgulanmasını sağlayacaktı.

 

Creating bespoke merchandising systems

to work with us
click here

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

Contact us

CampbellRigg is hiring:

Business Development Executives
Account Executives
Senior Creative talent
Interior Designers and Branding Designers
Junior Creative talent

Please send message, curriculum vitae and portfolio

5 Beaumont Mews, Charlton King's Road, London NW5 2EQ UK Tel: + 44 (0)20 7284 1515

free call